Galeria


Lokal usługowy - Wrocław - lipiec 15, 2022

Zabudowa meblowa w biurze we Wrocławiu. Lada w sali obsługi klienta, aneks kuchenny z blatem kompaktowym, połączony z szafami do przechowywania dokumentów.


Kuchnia - Wrocław - czerwiec 21, 2022

Piękne zestawienie koloru miętowego z kolorem drewna w połączeniu z bielą daje w rezultacie śliczną kuchnie otwartą na salon. Cienki blat wykonany z płyty PerfectSense Egger dodaje eleganckiego i lekkiego wyglądu całej zabudowie. Fronty mdf lakierowane w macie świetnie się sprawdzają ze stalowymi, prostymi, czarnymi uchwytami. łazienka w podobnej kolorystyce również wygląda bardzo dobrze.


Kuchnia - Wrocław - maj 15, 2022

Prosta i funkcjonalna kuchnia czeka już na nowych lokatorów. Połączenie bieli i popielu z blatem w kolorze naturalnego drewna zawsze dobrze wygląda. Fronty MDF lakierowane w macie. Bezawaryjność oraz płynny ruch zapewniają okucia firmy Blum.


Lokal usługowy - Wrocław - maj 2, 2022

Lamele dębowe w klinice stomatologicznej. Lamele wykonane z najwyższej jakości, litego drewna dębowego.


Łazienka - Wrocław - kwiecień 26, 2022

Zabudowa łazienki w kolorach naturalnego drewna i czerni. Eleganckiego stylu dodają chromowane uchwyty do szuflad.


Kuchnia - Wrocław - marzec 28, 2022

Aneksy kuchenne w bliźniaczych apartamentach we Wrocławiu. Fronty z płyty laminowanej Egger, blat oraz okładzina ściany z czarnego konglomeratu kwarcowego o grubości 20mm.


Kuchnia - Wrocław - listopad 2, 2021

Zabudowa pokoju dziecięcego dla chłopca. Biurko, półki, szafa i zabudowa lamelami miejsca na łóżko. Niezawodność oraz płynność ruchu zapewaniają okucia Blum. Uchwyty z litego drewna, lakierowane na kolor płyty laminowanej niebieskiej.


Kuchnia - Paryż - październik 6, 2021

Zabudowa meblowa kuchni w Paryżu. Fronty oliwkowe z płyty laminowanej, blat z białego konglomeratu kwarcowego o grubości 20 mm, fronty górne to lity jesion, ryflowany i lakierowane lakierem bezbarwnym.


Przedpokój - Wrocław - wrzesień 3, 2021

Pojemna szafa w przedpokoju z oświetlanym lustrem połączonym z siedziskiem. Fronty wykonane z płyty laminowanej Egger, okucia firmy Blum.


Mieszkanie - Wrocław - sierpień 25, 2021

Zabudowa kompleksowa mieszkania we Wrocławiu. Połączenia szarości z kolorem drewna to nasze ulubione zestawienie. Płyta laminowana Egger i okucia firmy Blum.


1 2 3 14