Galeria


Kuchnia - Wrocław - marzec 5, 2021

Nowoczesna kuchnia na wymiar w czarnym macie. Czarny kolor ze złotymi akcentami w kuchni prezentuje się idealnie. Całosc uzupełnia blat z konglomeratu Silstone – Eternal Marquina i dyskretny barek ukryty za frontami z lameli dębowych. Okap zintegrowany z okapem to idealne rozwiązanie na wyspy kuchenne.


Kuchnia - Wrocław - listopad 15, 2020

Nowoczesna kuchnia kuchnia w białym połysku z funkcjonalna wyspą z wbudowanym małym kominkiem. Blat z konglomeratu kwarcowego, fronty akrylowe w białym połysku, okucia tradycyjnie Blum.


Pokój dziecięcy - Wrocław - październik 2, 2020

Zabudowa malutkiego pokoju dziecięcego z rozkładanym łóżkiem z szafy i składanym biurkiem. Nawet w tak małym pokoiku zmieściły się meble do przechowywania rzeczy i zabawek, łóżka rozkładane dla dziecka oraz mały składany stolik.


Kuchnia - Wrocław - wrzesień 5, 2020

Aneks kuchenny – popularne połączenie bieli z kolorem naturalnego drewna w dalszym ciągu jest na czasie. Fronty MDF lakierowane w połysku z frezowanymi uchwytami krawędziowymi, blat laminowany Dąb Lancelot, okucia Blum.


Kuchnia - Wrocław - sierpień 23, 2020

Kuchnia otwarta na salon, łącząca w sobie materiały takie jak kamień, fornir i lakier. Zestawienie bieli z kolorem niebieskim uzupełniają fornirowane fronty i blat kamienny. O płynność ruchu i bezawaryjne działanie mebli w kuchni dbają okucia Blum.


Kuchnia - Wrocław - lipiec 20, 2020

Nowoczesna kuchnia na wymiar w formie aneksu. Połączenie delikatnej szarości z kolorem naturalnego drewna zawsze dobrze wygląda i jest ponadczasowe. Fronty wykonane z MDF-u lakierowanego w macie, blat i elementy drewnopodobne to laminat. Okucia Blum.


Salon - Wrocław - lipiec 12, 2020

Zabudowa ściany w salonie w formie pojemnej szafy. Fronty wykonane z MDF lakierowanego w macie. Szafa na wymiar wykorzystująca maksymalnie miejsce dostępne w salonie.


Salon - Wrocław - czerwiec 22, 2020

Lamele dębowe jako dekoracja sufitu w ciągu komunikacyjnym i salonie. Panele wykonane z listew dębowych najwyższej jakości, na płycie bazowej w czarnym kolorze.


Łazienka - Wrocław - czerwiec 15, 2020

Lamele dębowe z litego drewna dębowego zamontowane w łazience na ścianach i na suficie. Panele z lamelami wykonane na płycie bazowej w kolorze czarnym.


Pokój dziecięcy - Wrocław - maj 21, 2020

Szafy na wymiar z drzwiami przesuwnymi w pokojach dziecięcych. Szafy wyposażone w oświetlenie wewnętrzne zintegrowane z drążkami na wieszaki.


1 2 3 12