Galeria


Apartament - Wrocław - Maj 2, 2019

Kuchnia, Szafa, łazienka – Meble wykonywane do małego Apartamentu z widokiem na cały Wrocław. Kuchnia narożna łącząca czerń i biel. Fronty MDF lakierowany, blat to czarny laminat. W łazience meble pod umywalkę połaczone z zabudową pralki. Szafa w przedpokoju, drzwi otwierane tradycyjnie, materiał to MDF lakierowany biały mat.


Kuchnia - Iwiny - Kwiecień 29, 2019

Ogromny salon z kuchnią w którym króluje biel. Kuchnia wykonana w całości w kolorze białym, fronty MDF lakierowane w macie, blat laminowany również biały. W salonie minimalistyczna zabudowa szafki RTV płynnie połączona z kominkiem.  


Pokój - Iwiny - Kwiecień 20, 2019

Zabudowa ściany w pokoju muzycznym. Całość wykonana z płyty laminowanej dobranej kolorystycznie do pianina. W drugim rogu pokoju proste biurko z tego samego materiału z czarnymi szafeczkami.


Szafa - Wrocław - Kwiecień 18, 2019

Szafa łacząca biel z naturalnym kolorem drewna. Fronty wykonane z Akrylu o naywie fala 3D i ściana dębowa wykonana z forniru dębowego i litego dębu.


Pokój - Wrocław - Kwiecień 12, 2019

  Garderoba – Mała wnęka w pokoju wykorzystana jako garderoba. Zabudowa frontami z Akrylu typu Szkło. Wnętrze pozwala na przechowywanie wielu rzeczy nie tylko do ubrania 🙂


Kuchnia - Łuczyna - Marzec 2, 2019

Kuchnia tradycyjna z frontami wykonanymi z drewna Jesionowego lakierowanego na wybrany kolor.  O płynność ruchu dbają okucia firmy Blum.


Kuchnia - Domaszczyn - Luty 5, 2019

Kuchnia otwarta na salon. Połączenie szarości z naturalnym kolorem drewna. Fronty górne wykonane z płyty Egger Halifax naturalny, dolne fronty natomiast MDF lakierowane w macie. Akcesoria Blum. W łazience zabudowa wisząca pod umywalką. Fronty MDF lakierowany.


Szafa - Wrocław - Centrum - Luty 1, 2019

Trzy szafy i kazda inna 🙂 1. Szafa w przedpokoju z drzwiami przesuwnymi w kolorze „turkus” dobrze pasuje do regału na książki wykonanego ze sklejki laminowanej czarnej z elementami tego samego koloru co fronty szafy. 2. Szafa w sypialni z frontami z MDF lakierowanymi na biało w macie. Uroku dodają uchwyty wykonane z litego dębu, …


Kuchnia - Olesno - Styczeń 30, 2019

Kuchnia – połaczenie koloru naturlanego drewana z popielem. Front Akryl matowe z czarnymi uchwytami typu U9. Blat i Płyta laminowana na ścianie w tym samym kolorze z kolekcji Egger. Oświetlenie podszafkowe w barwie neutralnej. Szafka narożna wyposażona w Magic Corner. Okucia firmy Blum.


Kuchnia - Wrocław - Styczeń 21, 2019

Aneks kuchenny – połączenie bieli z kolorem drewna. Fronty MDF lakierowane i blat laminowany firmy Kaindl spełniający funkcje wysokiego stołu.


1 2 3 7