Krok po kroku

Poniżej przestawiamy "krok po kroku" jak wygląda proces produkcji Twoich mebli na wymiar. Realizując każde zlecenie angażujemy cały potencjał i wszystkie siły, wszystko po to abyś miał satysfakcję z dokonanego wyboru. Projektem, wykonaniem i montażem mebli zajmiemy się kompleksowo – od A do Z.
1. Decyzja
To najważniejszy moment - decydując się na meble do kuchni a może nawet do całego mieszkania czy domu, spróbuj sobie wyobrazić jak one powinny wyglądać. Podoba Ci się styl nowoczesny czy klasyczny, spisz wymagania oraz potrzeby. Taka wiedza ułatwi wstępną rozmowę i pomoże stworzyć wstępny zarys projektu. Zachęcamy również do skorzystania z naszego narzędzia do wyceny online. Pomoże ono w przybliżeniu oszacować wartość projektu zabudowy.
2. Pomiar
Zadzwoń lub napisz do nas i zaproś nas na pomiar, przedstaw swoje wizje, wymagania, potrzeby i marzenia. W czasie spotkania możesz liczyć również na fachowe porady z naszej strony. Na podstawie rozmowy i informacji zebranych podczas spotkania sporządzimy profesjonalny projekt – wizualizację wykonywanych mebli.
3. Projekt i wycena
Po zgromadzeniu wszelkich potrzebnych informacji wykonamy projekt twoich mebli, od najbardziej ekstrawaganckich po pojedynczą szafkę łazienkową. Po przygotowaniu projektu wykonujemy wycenę mebli, którą przygotowujemy w kilku wersjach w zależności od wyposażenia i zastosowanych materiałów. Jeżeli masz już gotowy projekt, prześlij go do nas wraz ze swoimi wymaganiami, a bez żadnych zobowiązań wycenimy go dla Ciebie.
4. Formalności
Po wykonaniu projektu i ustaleniu wszystkich szczegółów będziesz znał dokładną wizję przygotowywanych mebli. Na tym etapie dokonamy wszystkich niezbędnych formalności. Po zaakceptowaniu projektu podpisywana jest umowa na realizację mebli na wymiar. Wystawiamy faktury VAT.
5. Realizacja
Według zaakceptowanego projektu rozpoczynamy realizację Państwa mebli. W zależności od stopnia zaawansowania oraz zastosowanych materiałów termin realizacji trwa od 1 do 6 tygodni.
6. Transport i montaż
Twoje meble dostarczymy i zamontujemy we wcześniej przygotowanym pomieszczeniu. Po skończonej pracy otrzymasz umeblowane pomieszczenie gotowe do użytku od zaraz. Twoja radość z dokonanego wyboru daje nam dużą satysfakcję z wykonywanej pracy.
Zapraszamy Państwa do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą i do kontaktu z nami. Chętnie odpowiemy na wszystkie Państwa pytania i pomożemy znaleźć najlepsze rozwiązania dopasowane do Państwa potrzeb.
biuro@dsk-projekt.pl