Książki i pliki

Ksiązki - Poradniki

         Nasza firma nie tylko tworzy dostosowane meble, ale także udostępnia tajniki projektowania kuchni i szaf na wymiar. Krok po kroku poprowadzimy Cię przez proces tworzenia idealnych mebli, niezależnie czy to przemyślana szafa, czy kuchnia, która stanie się sercem Twojego domu. Odkryj, jak łatwo można osiągnąć perfekcję, projektując i budując meble, które idealnie wpasowują się w Twoją przestrzeń życiową. Dołącz do naszej społeczności kreatywnych projektantów i ucz się sztuki tworzenia funkcjonalnych i pięknych wnętrz już dziś!”

Poradnik - Jak zrobić meble kuchenne na wymiar

DSK Projekt - Poradnik jak zrobić meble kuchenne na wymiar 2

          W książce został opisany, krok po kroku,  cały proces powstawania mebli kuchennych począwszy od pomiaru pomieszczenia, przez projektowanie mebli, rozpisywanie materiału, składanie szafek oraz ich montaż aż po końcowe regulacje frontów. Blisko 300 stron praktycznej wiedzy, rysunków i wskazówek, uzupełnione przez informacje o materiałach stosowanych do produkcji mebli oraz zasady projektowania mebli kuchennych. 

          Czytając tą książkę zyskujesz nie tylko wiedzę o tym jak wykonać meble kuchenne od A do Z, ale również Informacje jak uniknąć niepotrzebnych błędów, jakich materiałów używać i jakie narzędzia będą Ci potrzebne do samodzielnego wykonania mebli kuchennych. Przede wszystkich, na koniec zyskasz satysfakcję po dobrze wykonanej, własnoręcznie zamontowanej kuchni.  

W książce znajduje się również szczegółowy opis montażu konkretnej kuchni, od momentu rozpakowania mebli, przez wieszanie szafek górnych, poziomowanie szafek dolnych, montaż oświetlenia, montaż blatu z osadzaniem zlewu i płyty, aż do ostatecznej regulacji frontów. Jest to cały rozdział, szczegółowo opisanych czynności, który na pewno zadziała na wyobraźnie osób, które lubią uczyć się na przykładach. 

Poradnik - Jak zrobić szafę na wymiar

DSK Projekt - Poradnik jak zrobić szafę na wymiar 1

           W tym poradniku znajdziesz szczegółowy przewodnik krok po kroku przez proces tworzenia szafy na wymiar, obejmujący wszystko – od pomiaru pomieszczenia, przez projektowanie, rozpisywanie materiału, aż po składanie i montaż szafy, zakończony regulacjami frontów. To kompendium praktycznej wiedzy liczy blisko 350 stron, wzbogacone rysunkami i wskazówkami, a także informacjami o materiałach i zasadach projektowania mebli na wymiar.

Podobnie jak przy poradniku o meblach kuchennych po przeczytaniu, otrzymasz nie tylko wiedzę na temat tworzenia szaf na wymiar od podstaw, ale także informacje, jak uniknąć powszechnych błędów, które materiały wybrać, i jakie narzędzia będą niezbędne do samodzielnego wykonania szafy. 

Książka ta to obowiązkowa lektura dla osób, które chcą poznać tajniki tworzenia szaf na wymiar. Oparta na konkretnych przykładach i wieloletnim doświadczeniu autora, pomoże Ci stworzyć twoją własną, idealną szafę z wykonania, której będziesz mieć ogromną satysfakcję.

Pliki - Kalkulatory, Szablony, Umowy

          W naszej ofercie znajdują się również pomoce i narzędzia dla osób i firm wykonujących meble na wymiar. Każdy kto pracuje w branży mebli na wymiar, a właściwie w dowolnej branży produkcyjnej wie jak ważny jest czas i profesjonalne podejście do klienta. Nasza oferta jest skierowana do wszystkich, którzy na co dzień wyceniają meble  kuchenne na wymiar, szafy na wymiar, przygotowują oferty i umowy na wykonanie mebli na wymiar. 

Kalkulator do wyceny mebli kuchennych na wymiar

DSK Projekt - Kalkulator do wyceny mebli kuchennych 2

       Każdy kto przygotowuje wyceny na meble kuchenne wie, że to czynność, która zabiera mnóstwo czasu. Narzędziem, które pozwala na zoptymalizowanie tego procesu jest Kalkulator do wycen mebli kuchennych. Został on opracowany na podstawie doświadczeń osób wykonujących na co dzień dziesiątki wycen kuchni. Jest to plik zbudowany w Excelu (MS Office) i opiera się na podstawowych danych niezbędnych przy każdej wycenie mebli kuchennych. Prosty interface sprawia że jest to narzędzie intuicyjne, i łatwe w obsłudze praktycznie dla każdego użytkownika. Cały proces wyceny został ograniczony do 6 kroków, w których należy uzupełnić podstawowe dane.

Kalkulator do wyceny szaf na wymiar

DSK Projekt - Kalkulator do wyceny szaf 1

     Każdy, kto zajmuje się przygotowywaniem kosztorysów dla mebli na wymiar, zdaje sobie sprawę, że to zadanie pochłania ogrom czasu. Dla zoptymalizowania tego procesu stworzono Kalkulator do wyceny szaf na wymiar. Narzędzie to zostało wypracowane na bazie doświadczeń osób, które codziennie przygotowują dziesiątki wycen szaf. Jest to plik stworzony w programie Excel (MS Office), oparty na kluczowych danych niezbędnych do przeprowadzenia wyceny szaf na wymiar. Dzięki prostemu interfejsowi narzędzie to jest intuicyjne i łatwe w obsłudze, co sprawia, że jest dostępne praktycznie dla każdego użytkownika. W tym przypadku Wycenę wykonujemy w 5 krokach.

Umowa na wykonanie mebli na wymiar

DSK Projekt - Umowa o wykonanie mebli 2

           Umowa na wykonanie usługi to podstawa od jakiej powinniśmy zacząć ,jeżeli chcemy się podjąć dowolnego  zlecenia. Zawarta umowa stanowi zabezpieczenie zarówno zlecającego jak i wykonawcy, dlatego przygotowaliśmy gotowy wzór umowy wykonania usługi, w tym przypadku mebli na wymiar.    

W umowie zawarte są wszystkie kluczowe kwestie, które powinny być ujęte w takiej umowie:

– Określenie stron w umowie wraz z danymi Wykonawcy i Zlecającego
– Przedmiot zamówienia
– Termin realizacji zamówienia
– Obowiązki stron
– Wynagrodzenie
– Warunki wypowiedzenia umowy
– Specyfikacja zamówienia

Dodatkowo do umowy dołączone są załączniki, które warto dodać do takiej umowy zawieranej z klientem aby uniknąć nieporozumień w czasie realizacji zamówienia. Dzięki nim, klient dokładnie wie jak powinien przygotować pomieszczenie do montażu mebli, jak dbać o meble, co podlega gwarancji a co nie. 

Załączniki, które są częścią umowy to:

– Warunki Montażu mebli
– Warunki techniczne dla pomieszczeń do montażu mebli kuchennych
– Warunki gwarancji na meble
– Instrukcja użytkowania mebli

Dodatkowym elementem niezbędnym na zakończenie wykonywanego zlecenia jest Protokół odbioru, który jest częścią tego zestawu.

Stosując tak przygotowaną umowę wraz z załącznikami masz uregulowany cały zakres prac, terminy realizacji, kwestię wynagrodzenie, kwestie prawne i wszystkie pozostałe warunki jakie są potrzebne do poprawnego wykonania zlecenia.

Umowa jest stworzona typowo pod zlecenia na meble na wymiar.

Pliki pod indywidualne zamówienie i wymagania

          Oprócz dostępnych kalkulatorów, umów i szablonów, jesteśmy gotowi przygotować dla Ciebie pliki pod indywidualne zamówienie i wymagania. Tworzymy rozwiązania dostosowane do Twoich unikalnych potrzeb, zapewniając pełną elastyczność i profesjonalne wsparcie na każdym etapie Twojego projektu. Z nami Twoje wymagania stają się naszym priorytetem!

Jeśli chciałbyś stworzyć plik, dedykowany pod Twoje potrzeby skontaktuj się z nami.